Grand Resort Lagonissi 5*

attikaVypočítat cenu

Lázeňské centrum v superluxusním resortu se rozkládá na malém poloostrově s mnoha soukromými plážemi a několika zálivy. Hotel je zařazovaný mezi nejlepší na světě a je samostatným rájem pro opravdu náročnou klientelu. Pro běžné návštěvníky je vstupní poplatek do areálu 35 EUR (hoteloví hosté ho samozřejmě neplatí). Hostům je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén olympijské velikosti s terasou, pool barem, lehátky a slunečníky. Dále sedm vynikajících restaurací včetně à la carte nabízejících množství specialit a vybraných lahůdek středomořské, ale i celosvětové kuchyně. V areálu je hotelovým hostům k dispozici rovněž pět luxusních barů, z nichž jeden svým designem připomíná loď, plovoucí po blankytných vodách Egejského moře. Kolem celého poloostrova naleznete několik písečných pláží s lehátky a slunečníky a klienti mohou využívat také bazén na plovoucí platformě přímo na mořské hladině. Na hotelové pláži je také středisko vodních sportů a potápění. Po rozlehlém areálu Vás personál vždy ochotně dopraví golfovými vozíky. Klientům je k dispozici také heliport a hotel mimo jiné nabízí možnost zapůjčení osobního auta, limuzíny, jachty či soukromého letadla.

K vybavení rovněž patří fitness centrum, dva osvětlené tenisové kurty, basketbalové hřiště, volejbal a mini fotbal. Dále kosmetický salón, masáže, kadeřnictví, knihovna CD a DVD. Pro pohodlí klientů se nabízí služby maséra na pokoji, elektrické vozíky k přepravě po areálu a další servis dle požadavků. 

Velmi vkusně zařízené pokoje pro dvě až tři osoby jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, fénem, župany, telefon, SAT/TV, rádiem, telefonem, wi-fi, minibarem, trezorem a balkonem či soukromou terasou s bazénem. Kapacita pokojů a jejich vybavení se liší dle typu ubytování v rámci resortu, kde se nabízí ubytování také v suitách, bungalovech a vilách.

  • COMFORT CLUB – hotelová budova s výhledem na záliv
  • PREMIUM CLUB – bungalovy s barevnými zahrádkami u pláže, luxusní suity se soukromou terasou a suity u moře se soukromou zahradou
  • GRAND SPORTS CLUB – bungalovy u moře a suity se soukromou terasou, nebo zahradou a privátní malou tělocvičnou
  • ZEN CLUB – prostorné suity u pláže s dřevěnou terasou, zahradou, soukromým bazénem a in-suite-SPA příslušenstvím
  • EXCLUSIVE CLUB - suity u moře a Residental Bungalovy se soukromým vyhřívaným bazénem
  • GOLDEN CLUB - jedinečné suity a vily se soukromými bazény
  • PLATINUM CLUB - elegantně zařízené suity a jedinečné nejluxusnější vily se soukromými vyhřívanými bazény

Lázeňské centrum Thalaspa Chenot zajišťuje léčebný program na základě vyšetření a zhodnocení individuálních potřeb každého klienta, řadu masáží a kosmetických služeb na nejvyšší úrovni.

Hotel se nachází v Athénské aglomeraci (vydálenost od centra cca 40 Km) a spojení s centrem je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou E22, která Vás dopraví ke konečné stanici metra Elliniko nebo do populární přímořské čtvrti Glyfada s mnoha obchody, restauracemi, bary a luxusním golfovým hřištěm (cca 22 Km). Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 2 os.
01.05. - 01.06.2019280
01.06. - 22.06.2019310
22.06. - 17.08.2019350
17.08. - 14.09.2019310
14.09. - 31.10.2019280
Ceny za ubytování se snídaní formou bohatého bufetu pro 2 osoby v Comfort pokoji s výhledem na zahradu a moře.
Všechny dospělé 3-ti osoby mají cenu za ubytování se snídaní pouze 150 € na 1 den ve všech sezónách a typech ubytování ! Děti 9-14 let 120 € a děti 3-9 let 90 €.
V případě ubytování jedné osoby je sleva 10% z ceny dvoulůžkového pokoje.
Tříchodová večeře je servírovaná v a la carte restauraci a nezahrnuje konzumaci nápojů. Cena: Děti 3-9 let 60 €, dospělí a děti od 9-ti let 75 €.

Pro rezervace do 31.01.je 20% sleva. Pro potvrzení voucheru = poukazu je vyžadováno zaplacení 70% z celkové částky. Pro rezervace do 31.03.je 10% sleva a vyžadováno zaplacení 60% z celkové částky. Doplatek je vyžadován do 14 dnů před plánovaným příjezdem.
Leteckou dopravu zajišťujeme individuálně, dle Vámi zvoleného termínu a délky pobytu. Transfery do a z resortu jsou v ceně.