Studia Janis

greeceVypočítat cenu

Studia Janis jsou 3 minuty vzdálená od široké písečné pláže a dalších menších romantických pláží. Studia se nacházejí v 1.patře jednopatrové budovy. Jsou vybavená kuchyňkou s ledničkou a vařičem, 3 - 4 pevnými lůžky, klimatizací, TV, koupelnou se sprchovým koutem a balkonem se zahradním nábytkem.  
V areálu se nachází supermarket, kde naleznete veškeré potřebné zboží a suvenýry. V těsné blízkosti se nachází plážová promenáda s několika tavernami s vynikající tradiční řeckou kuchyní, centrum potápění - kde si můžete zapůjčit veškeré potřebné vybavení a najmout instruktory. V tomto areálu je restaurace, kde máte možnost objednat si k dovolené večeře, nebo obědy. Na pláži se nachází několik Beach barů s lehátky a slunečníky, které jsou zdarma, jen za konzumaci nějakého nápoje z plážového baru.
Pláž je velice grafická s menším ostrůvkem v moři nedaleko pobřeží. Koupání v Kalamitsi je opravdovým zážitkem, doporučujeme.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
studio
pro 4 os.
16.09. - 30.10.2023283338
Základní rezervace k objednání je pouze: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti let mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
- Prostorné Studia nabízí ubytování pro 2 až 4 osoby s plně vybavenou kuchyní s lednicí, koupelnu, TV, klimatizaci a velké balkony.
- Pro vlastní dopravu máte možnost zvolení libovolného počtu dní a nocí ubytování, s termíny i na delší, nebo kombinovaný pobyt na dvou místech!

Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu = platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru CK PRETTY TOUR.
Pokyny k odjezdu, Česko řecký slovníček, výlety a itinerář cesty zasíláme již po úhradě 2.rezervace v ČR, včas před Vaším odjezdem. Dopravu letecky zajišťujeme z Prahy, Brna, Ostravy s transferem z letiště až na místo k ubytování a zpět na letiště. Termíny letecké i autobusové dopravy máme uvedeny u dalších zájezdů na Chalkidiki - např. v sekci Toroni, nebo Sarti.