Camping Tsitreli

greeceVypočítat cenu

Nové Karavany pro 2 - 5 osob jsou umístěné ve stínu vysokých stromů, jen 5 minut chůze od široké písečné pláže a průsvitně modrého moře. Před každým z nich se nachází zpěvněná krytá veranda s posezením a kuchyňským vybavením - sporák, mikrovlnka. Karavany disponují veškerým ložním prádlem, ručníky a základním nádobím na vaření. V areálu se nachází zrenovovaná umývárna, toalety a prádelna s automatickou pračkou, vše v udržovaném a čistém stavu. V hlavní budově je dobře zásobený supermarket.
Camping leží v těsné blízkosti plážové promenády s několika tavernami s vynikající tradiční řeckou kuchyní. Kalamitsi je proslulým rájem potápěčů. V místním specializovaném centru si můžete zapůjčit veškeré potřebné vybavení, či najmout instruktory. V tomto areálu je také restaurace, kde máte možnost objednat si k dovolené večeře, nebo obědy. Na pláži se nachází několik Beach barů s lehátky a slunečníky, které jsou zdarma, jen za konzumaci nějakého nápoje z plážového baru.
Pláž je velice grafická s menším ostrůvkem v moři nedaleko pobřeží. Koupání v Kalamitsi je opravdovým zážitkem, doporučujeme.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
studio
pro 4 os.
16.09. - 30.10.2023252729
Základní rezervace k objednání je pouze: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
- Prostorné karavany nabízí ubytování pro 2 až 4 osoby s plně vybavenou kuchyní. Součástí je lednice, vařič, mikrovlnná trouba, velká terasa s podsadou a zahradním nábytkem. Koupelny, toalety a prádelna jsou udržovány v čistém stavu. Umístění karavanů pod vzrostlými stromy s velkým prostorem vytváří spokojené ubytování !
- Pro vlastní dopravu máte možnost zvolení libovolného počtu dní a nocí dovolené, s termíny i na delší, nebo kombinovaný pobyt na dvou místech!

Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu = platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru CK PRETTY TOUR.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme již po úhradě 2.rezervace v ČR, včas před Vaším odjezdem.
Dopravu letecky zajišťujeme z Prahy, Brna, Ostravy s transferem z letiště až na místo k ubytování a zpět na letiště.
Termíny letecké i autobusové dopravy máme uvedeny u dalších zájezdů na Chalkidiki - např. v sekci Toroni, nebo Sarti.