Foibos Beach Hotel

greeceVypočítat cenu

Foibos Beach hotel se nachází jen několik málo metrů od široké písečné pláže v malebném letovisku Agios Ioannis. Tento úchvatný kousek země s mnoha překrásnými plážemi, čistým mořem a majestátní scenérií zelených hor národního parku Pilio v pozadí je tím pravým místem pro Vaši dovolenou.  

Hotel Foibos prošel nedávno celkovou rekonstrukcí a nabízí krásné designové ubytovaní i s bohatou snídaní. Pokoje jsou rozděleny do kategorií standard, superior a executive s výhledem na moře, nebo hornaté okolí národního parku Zagora. Hotel je vybaven výtahem a všechna ubytování jsou ve druhém a třetím patře. V prvním patře je velká terasa s posezením pro větší skupinu jednak venkovní, která je propojena s vnitřní prostornou halou. Dále je snack bar, kde se servírují snídaně. V celém hotelu je WI-FI připojení ZDARMA.

Pokoje jsou velmi vkusně zařízeny a vybaveny klimatizací, SAT, TV, DVD přehrávačem, koupelnou s WC, fénem, ledničkou. Toaletní potřeby zdarma.

Před hotelem je dlouhá písčitá pláž, která navazuje na další nádhernou pláž Papa Nero. V blízkosti pak najdete další kouzelné pláže ! Také hodně fotografovanou známou pláž Milopotamos a pláže s přístavem v Damouchari, kde se točil film Mama Mia ! Jedinečná poloha, komfortní vybavení, spojení nádherného moře a zelených hor Pilia, jsou zárukou nezapomenutelné dovolené. Doporučujeme !Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 1 os.
studio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
01.05. - 26.06.2019406075
26.06. - 17.07.20197075100
17.07. - 07.09.20198595120
07.09. - 30.09.2019406075
Ceny jsou uvedeny za ubytování se snídaní pro všechny osoby na hotelovém pokoji.
Cena nezahrnuje rezervaci 1.500,-Kč na osobu! Z cen rezervace v Kč jsou platné aktuální slevy.
- Děti do 6-ti let: zdarma (ubytování se snídani)
- Klimatizace a internet na pokojích je ZDARMA.
- Pro vlastní dopravu: možnost zvolení libovolného počtu dní ubytování a termínu i na delší pobyt, nebo kombinované ubytování na dvou místech.
- Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu - platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru PRETTY TOUR.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme již po 2. platbě.
Leteckou dopravu zajišťujeme individuálně k vybranému termínu pobytu. Transfer z letiště až na místo k ubytování je zajištěn.
Další hotel nabízíme v lyžařském centru a nadmořské výšce 1250 m.n.m. Hotel spa s možností relaxace, odpočinku i sportovního vyžití, ať již se jedná o horské tůry, cyklistiku či horolezectví. Proto hotel často hostí sportovní teamy z celého světa, které se zde připravují pro budoucí sezónu a relaxují zároveň.
Hotel nabízí:
Dvě fotbalová hřiště
Halu upravenou pro basketball volleyball
Plně vybavené fitnesscentrum
Vyhřívaný vnitřní bazén
Saunu
Hammam – parní lázeň
Jacuzzi
Příprava dietních a nutričně bohatých jídel a jídelníček pro profesionální sportovce.