Mezonet Stelios

greeceVypočítat cenu

Nový mezonet - řadový rohový, jednopatrový dům s předzahrádkou. Dům je kompletně zařízen, vybaven s velkou kuchyní, krbem, klimatizaci, koupelnou a internetem. Celkem 2 terasy, 2 vchody a samostatné oplocení skýtá naprosté soukromí mimo turisty, neb dům pronajímáme pouze jeden a ostatní domy mají zakoupeny řecké rodiny. V přízemí velký obývací prostor, rozkládací gauč, křesla, stůl a jídelní kout. Vchod na terasu a zahradu. V prvním patře 2 samostatné ložnice a koupelna. Dům je v první řadě od široké písečné pláže a křišťálově čistého moře. Při cestě na pláž je supermarket, kde lze nakoupit veškeré potraviny a drogerii. Dále najdete rybárnu, s výběrem mořských čerstvých ryb, kalamárů aj. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici zdarma, postačí si jen objednat nějaký nápoj od plážového baru - obsluha až na pláž, domluva česky. V blízkosti dvě velmi dobré restaurace se širokým výběrem kvalitních řeckých jídel a různých druhů salátů. Taktéž vína, či sudového piva. Poloha domu velmi dobrá - na klidném místě a přitom nedaleko centra letoviska. Parkování u domu.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínapartmán
pro 2 os.
apartmán
pro 3 os.
apartmán
pro 4 os.
apartmán
pro 5 os.
01.05. - 30.06.201860657075
30.06. - 31.08.20189095100105
31.08. - 31.10.201860657075
Ceny jsou uvedeny dle počtu osob za celý mezonetový dům na 1 noc !
Základní rezervace k objednání je pouze: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti let mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
- Prostorný rohový dům nabízí ubytování pro 2 až 6 osob. Jednopatrový dům má 3 místnosti, dvě samostatné ložnice, plně vybavenou kuchyň s lednicí, koupelnu, centrální vytápění pro mimo sezonu, TV, internet, klimatizaci, velký balkón a terasu s menší zahradou. K moři a pláži cca 50 m.
- Pro vlastní dopravu máte možnost zvolení libovolného počtu dní a nocí ubytování, s termíny i na delší, nebo kombinovaný pobyt na dvou místech!

Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu = platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru CK PRETTY TOUR.
Večeře, nebo obědy ( vždy jedno hlavní jídlo a salát dle širokého výběru ) je možnost objednat za cenu:
dospělí 15 EUR / 1 den, děti 5-12 let 10 EUR / 1 den. Děti do 5-ti let mají stravu zdarma.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme již po úhradě 2.rezervace v ČR, včas před Vaším odjezdem.
Dopravu letecky zajišťujeme z Prahy, Brna, Ostravy s transferem z letiště až na místo k ubytování a zpět na letiště. Dopravu autobusovou zajišťujeme. Veškeré termíny jsou uvedeny u ostatních ubytovacích hotelech letoviska Toroni.