Mezonet u pláže

greeceVypočítat cenu

Nový mezonet - řadový - s výhledem na moře a hornaté okolí. Mezonet je kompletně zařízen, vybaven s velkou kuchyní, krbem, klimatizaci, koupelnou a internetem. Ubytování formou řadového domu je v soukromém řeckém sektoru, kde máte možnost samostatného bydlení v soukromí mimo turisty. Nabízí velký obývací prostor, rozkládací gauč, křesla, stůl a jídelní kout. Vchod na balkon a do dalších 2 samostatných ložnic a koupelny. Dům je v první řadě od široké písečné pláže a křišťálově čistého moře. Při cestě na pláž je supermarket, kde lze nakoupit veškeré potraviny a drogerii. Vynikající řecké dvě restaurace pár kroků od ubytování. V blízkosti najdete obchod s výběrem mořských plodů a autobusovou zastávku k výletům do okolí. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici zdarma, jen za konzumaci nějakého nápoje od plážového baru. Poloha domu velmi dobrá - na klidném místě a přitom nedaleko centra letoviska. Parkování u domu zdarma.
CK PRETTY TOUR Vaše nádherná dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínapartmán
pro 2 os.
apartmán
pro 3 os.
apartmán
pro 4 os.
apartmán
pro 5 os.
apartmán
pro 6 os.
31.08. - 10.10.2023120120120120120
Ceny jsou uvedeny dle počtu nocí za celý mezonetový byt !
Základní rezervace k objednání je pouze: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti let mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
- Prostorné byty u široké písečné pláže. Nabízí samostatné bydlení v soukromém sektoru až pro 6 osob. Mezonet má 2 samostatné ložnice a salon s kuchyní, kde je rozkládací gauč s možností pro spaní dalších 2 osob. Ubytování celoročně, centrální vytápění pro mimo sezonu, TV, internet, klimatizaci, velký balkón s posezením. K moři a pláži cca 50 m.
- Pro vlastní dopravu máte možnost zvolení libovolného počtu dní a nocí ubytování, s termíny i na delší, nebo kombinovaný pobyt na dvou místech!

Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu = platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v Řecku, dle Voucheru CK PRETTY TOUR.
Večeře, nebo obědy ( vždy jedno hlavní jídlo a salát dle širokého výběru ) je možnost objednat za cenu:
dospělí 15 EUR / 1 den, děti 5-12 let 10 EUR / 1 den. Děti do 5-ti let mají stravu zdarma.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme včas před Vaším odjezdem.
Dopravu letecky zajišťujeme z Prahy a Brna s transferem z letiště až na místo k ubytování a zpět na letiště. Dopravu autobusovou zajišťujeme s transfery v ČR. Veškeré termíny dopravy jsou uvedeny u ubytování Beach Toroni.