U Palem - Blue Sea

greeceVypočítat cenu

Nádherný hotelový komplex se nachází přímo na řecké toronské pláži a nabízí svým návštěvníkům veškerý komfort a pohodlí. Hostům je k dispozici recepce, lobby určená pro setkání společenských akcí a klasická řecká restaurace s úchvatným výhledem na moře, velký bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma (podmínkou je pouze zaplacení nápoje u baru – servírování nápojů až na pláž), fitness centrum, sauna, vířivka, masážní salón, internetový prostor…

Studia: příjemná prostorná studia a apartmány s kuchyňským koutem (zákl. vybavení, vařič, lednička ), vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), balkónem nebo terasou s výhledem na moře a bazén. Studia jsou dvou až tří-lůžková s možností přistýlky (možno ubytovat čtyřčlennou rodinu), apartmány mají dvě ložnice se dvěma a třemi lůžky. Zajišťujeme pro Vás ubytování v nových prostorných apartmánech a superior studiích s polopenzí, ( nebo plnou penzí ) se zvýhodněnou cenou a velké spokojenosti klientů.

Ubytování doporučujeme zejména rodinám s dětmi a klientům, kteří dávají přednost méně rušným destinacím s krásnou pláží.

Stravování: polopenze či plná penze formou amerického bufetu.

CK PRETTY TOUR vaše nádherná dovolená nejen v Řecku.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
09.09. - 24.09.2023110145
24.09. - 05.11.20236483
Všechny ceny jsou uvedeny s polopenzí. Polopenze s vybranými řeckými specialitami je servírována formou rozšířeného bufetu a výběrem v hotelové restauraci u moře.
Cena nezahrnuje rezervaci 1.500,-Kč na osobu! Z cen rezervace v Kč jsou platné aktuální slevy.
APARTMÁNY k objednání, mají rozdělené dva samostatné pokoje. Slevy na každou 3,4 a další osobu s polopenzí. Všechna ubytování jsou v novém komplexu s výhledem na moře. Velké apartmány až pro 6 osob.
- Klimatizace a internet na pokojích je ZDARMA.
- Děti do 6-ti let mají ubytování i polopenzi ZDARMA!!!
- Pro vlastní dopravu: možnost zvolení libovolného počtu dní ubytování a termínu.
- Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu - platba v Kč.
2. část z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru PRETTY TOUR. Slevy za předčasné objednání !