Apartmány Konstantina

greeceVypočítat cenu

Rázovité letovisko na východní straně poloostrova, pláže pokryté světlým pískem jemným jako mouka, ukryté ve stínu borovic a mělké laguny sevřené v obětí útesů bizardních tvarů – to je Vourvourou. Několik kilometrů dlouhé pobřeží s písčitými plážemi je ověnčeno náhrdelníkem ostrovů, jež chrání letovisko před větrem a vlnami. Koupání je zde tak možné již od první poloviny května až do konce října. Samo letovisko by se dalo nazvat menším městečkem, vybavené veškerou infrastrukturou, ať již se jedná o tradiční taverny i restaurace s mezinárodní kuchyní, půjčovny lodí, supermarkety a obchody se suvenýry.

Popis ubytování: Apartmány umístěny ve velké zahradě o celkové ploše 6.000 m2. Ideální pro rodiny s dětmi, klidné místo a jen cca 8 minut chůze na jemně píčitou pláž a mělké moře. Všechny apartmány mají dvě oddělené místnosti - ložnice, plně vybavenou kuchyň s lednicí, TV, klimatizaci, koupelnu, balkon, nebo terasu se zahradním nábytkem. Ve velkém soukromém areálu je hrací kout pro děti, gril s posezením, parkoviště pro vaše auto. Nedaleko od ubytování můžete chodit na obědy, nebo večeře a také zde máte možnost využívat bazén, či dětský skákací hrad.

Ubytování je v nádherném místě nedaleko krásného koupání, doporučujeme.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínapartmán
pro 4 os.
apartmán
pro 5 os.
apartmán
pro 6 os.
01.05. - 30.06.2019505560
30.06. - 31.08.2019657075
31.08. - 31.10.2019505560
Cena nezahrnuje rezervaci 1.500,-Kč na osobu! Z cen rezervace v Kč jsou platné aktuální slevy.

- Večeře za příplatek: dospělí 10 EUR / 1 den, děti 3-12 let 8 EUR / 1 den / možnost objednat libovolný počet. Děti do 3 let Zdarma. Večeře je servírována formou širokého výběru v hotelové restauraci.

- Klimatizace a internet na pokojích je ZDARMA.
- Pro vlastní dopravu: možnost zvolení libovolného počtu dní ubytování a termínu. Pro pobyty na delší pobyt výrazná sleva !
- Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu - platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí )před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru PRETTY TOUR.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme nejpozději 10 dní před odjezdem.