Elia Luxury Boutique Suites & Villas

kykladyVypočítat cenu

Opravdu překrásný hotel se řadí k nejluxusnějším hotelům na ostrově Mykonos. Lokalizovaný přímo na Elia beach, kde naleznete kromě křišťálově čistého moře i centrum vodních sportů a skvělou restauraci s vynikající tradiční řeckou kuchyní. Elia beach a její záliv nabízí to pravé Řecko, s jeho bílými domečky, větrnými mlýny a překrásným výhledem.

Jednotlivé pokoje a villy nesoucí jména známých malířů, jsou vybaveny designovými skvosty a uměleckými díly světoznámých firem. Hotel nabízí opravdu nadstandartní ubytování, určené především pro náročné klienty, hledající jen to nejlepší.

K vybavení pokojů snad není třeba nic dodávat. Stačí se jen podívat na fotografie, které mluví za vše. Bílé zdi, bazény, pnoucí se po úbočích hory se jakoby přelívají do moře. Spa a wellness areál je samozřejmostí. Nabízí také vlastní kostelík, pro konání svateb. Příjemný personál, hovořící několika světovými jazyky Vám vyjde ve všem vstříc, aby Vám tak ještě více zpříjemnil pobyt snů v tomto ráji na Mykonosu.

Cena zahrnuje transfér limuzínou z letiště, nebo přístavu do hotelu a zpět.

Ceny jsou uváděny pro ubytování se snídaní pro základní pokoje - suity. Při požadavku na luxusní apartmá a villy prosím kontaktujte naši CK.

CK PRETTY TOUR Vaše nádherná dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 2 os.
22.05. - 20.06.2019270
20.06. - 18.07.2019390
18.07. - 24.08.2019490
24.08. - 07.09.2019390
07.09. - 30.09.2019270
Ceny jsou uvedeny za Junior Suitu pro 2 osoby, s možností ubytování třetí osoby. Všechny apartmá a villy jsou s výhledem na moře. Cena zahrnuje snídani a la carte a transfer limuzínou z letiště či přístavu.
Interiéry jsou vybaveny s exkluzivním designem. Ceny se pohybují dle velikostí pokojů a počtu m2.
Hotel dále nabízí:
Superior Suite, Junior Villa, Deluxe Suite, Deluxe Villa a V.I.P. Villa.
Všechny apartmá a villy jsou primárně určeny pro dvě osoby, s možností ubytování třetí osoby, jež platí €75.00 na noc.
VIP Villa je rovněž určena pro 2 osoby a třetí osoba platí €125.00 na noc.
Pro vyžádání cen luxusnějšího ubytování, či soukromých vil, nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi Vám připravíme kalkulaci ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.