Studia Ancient Thira

kykladyVypočítat cenu

Santorini, Thera, Strongyli....Místo, které je celkem jiné než zbytek světa i celého Řecka. Zahalené závojem tajemství a opředené legendami vyvolává v člověku pocit, že právě zde bylo všechno zrozeno. Nad tmavými hlubinami řeckého Egejského moře ční do výšky strmé červenohnědé stěny kaldery, ozdobené korunou masivních řeckých bílých domů s fasádami v teplých odstínech červené a žluté. Nad nimi vládnou modré kupole kostelíků a větrné mlýny. Tam, v úzkých kamenných uličkách je svět bohatých i chudých, milovaných i osamělých, mladých i starých - žijících v dokonalé harmonii pod žhavým sluncem.

Ostrov Santorini přijal výzvu od každé civilizace, která zde žila a zanechala stopy. Prohrál svůj boj s vulkánem, avšak opět vstal z mrtvých a roste do krásy. Neuvěřitelné...

Studia ANCIENT THIRA

Kapacita: 10 studií pro 2-4 osoby

Aparthotel Ancient Thira, projektovaný v typickém ostrovním stylu s okenními oblouky a modrými okenicemi stojí na okraji nejlepšího letoviska Santorini - Perissa. Aparthotel má vynikající polohu v klidné zoně a přitom nedaleko centra a náměstí. Pokoje jsou nově zrekonstruované. Taverna v místě. Nedaleko se nachází ulice se supermarkety, butiky, obchody se suvenýry a koženými výrobky. Paralelně s ní se podél pláže vine promenáda plná barů a stylových restaurací, které lákají k příjemnému posezení a zábavě. V domě jsou k dispozici vkusně zařízená studia pro 2 – 4 osoby, vybavená kuchyňským koutem, ledničkou, koupelnou/WC, balkónem/terasou. Některé z nich mají nad střechami okolních domů výhled na moře, jiné na bílý kostelík zasazený vysoko v masivní skále, která odděluje Perissu od letoviska Kamari. Od široké pláže s tmavým pískem je dům vzdálený přibližně 200 m.

Řecká restaurace je pak v přízemí a nabízí za dobré ceny vynikající speciality vlastní domácí řecké kuchyně. Zde se hosté rádi zastaví na řeckou večeři a posedí v příjemném prostředí.

CK PRETTY TOUR Vaše nádherná dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech.