Dovolená Řecko

22 let spolu... 

 

Vážení přátelé a milovníci Řecka, dovolte, abychom Vás pozvali na krásné řecké pláže, kde se ve slunečním svitu snoubí dávná antická historie se současnou řeckou pohodou. Stejně jako každý rok, tak i letos jsme pro Vás připravili několik novinek: Řeckou oblast PILIO s letovisky: Horefto, Agios Joannis a Platanias, všechny tři letoviska jsou Novinkou pro ČR a jako jediní Vám prezentujeme tyto neobjevené nádherné pláže u Egejského moře ! Ponechali jsme nabídku na Kykladské ostrovy a nabízíme: dva luxusní hotely na Mykonos a cenově výhodná studia v oblíbeném letovisku na Santorini - vyhlášeném jako nejkrásnější ostrov na světě ! Vrátili jsme se také s nabídkou Kréty a zveme Vás na jih ostrova. Nová místa bez masové turistiky, s ubytováním u pláže a výhledem na hory, hrad a Libyjské moře, s možností spec. ubytování ať už ve starém mlýně, či v apartmánech. 

Ostrov Lefkáda v Jonském moři pro Vás zajišťujeme více jak 20 let a ubytování v Perigiali je tím nejlepším co Nidri může poskytnout. Všechny pokoje jsou apartmánového lux.stylu v zahradě u pláže. Na Jihu Lefkády jsme ponechali ubytování nad mořem s nádherným koupáním ve Vasiliki - přímo u těch nejkrásnějších pláží.

V Naší nabídce zůstává vyhledávaná oblast řeckého Chalkidiki a především nádherný hornatý poloostrov Sithonie, kde v jeho jižním mysu máme přes 20 let excluzivně ubytování v těch nejhezčích místech !!! Nabízíme Vám ubytování na jihu v letoviscích: SARTI, TORONI, NEOS MARMARAS, KALAMITSI, SYKIA, VOURVOUROU. Ubytování jen v nových ověřených domech a v blízkosti širokých písčitých pláží i romantických osamocených zátok ! Z nabídky bychom mohli doporučit okr. město Neos Marmaras a větší letovisko Sárti, nebo Toroni vyhledávané klienty všech věkových kategorií, milujících Řecko a jeho nádherné pláže s větším městem u ubytování. Oblíbeným se stává ostrovní Vourvourou a určitě skvostem je v nabídce panenská oblast Sykie, doposud nezatížena masovým turistickým ruchem, nabízející pravou řeckou atmosféru. Obě tato místa zajišťuje exkluzivně pouze naše CK. Z každé nabízené destinace se můžete vypravit na celou řadu zajímavých fakultativních výletů ať již po souši, nebo po moři. 

Ubytování Vám zajistíme na přání v celém Řecku, ať již pronájem vil, nebo studií a apartmánů. Doporučujeme k jedné dovolené i více ubytovacích míst - například po dvou trasách autem. Neboli u Nás můžete spojit jednu dovolenou ve více. CK Vám připraví itinerář a zajímavosti k cestě. Dále zajišťujeme ubytování na Peloponesu, v Athenách a okolí, s poznáním památek i koupáním ! Jsme schopni Vám zařídit ubytování i na delší pobyt. Také zajišťujeme zapůjčení lodí ať už s kapinánem, nebo bez. Naše CK se specializuje na oblast Řecka přes 20 let a místa k vaší dovolené jsou pečlivě zvolena s důrazem na to, abych splnila přání každého klienta a mohli jste prožít Svou dovolenou snů !

V rámci komfortu služeb a zajištění co nejvyššího pohodlí máme odlety z Prahy, Brna a Ostravy. V ceně u uvedených leteckých zájezdů je zajištěn transfer v Řecku do letoviska až k ubytování ! V ČR pak máte možnost využít svozů za příplatek na letiště dle nástupních míst. Prosím informujte se v naší kanceláři, nebo napište na info@prettytour.cz 

K autobusovým zájezdům jsou zajištěny svozové trasy dle nástupních míst zdarma a za příplatek. Vše podrobně u dopravy v ceníku PRETTY TOUR s.r.o.

Výhodou pro klienty cestující do Řecka vlastní dopravou je, že si mohou zvolit libovolný termín! Libovolný počet dnů i destinací. Mohou skloubit i několik míst v Řecku v jedné dovolené. Plánování pro Vás nejvhodnější trasy napište, nebo ponechejte na Nás. Veškerý ostatní servis včetně itineráře, pokynů, řeckého slovníčku, či případného zajištění lodní dopravy do Řecka obstaráme za Vás a můžete se vydat na svou vysněnou dovolenou…

 

CENTRÁLA  - PRETTY TOUR s.r.o.

Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1

Tel: 603 724 308

Markova 736, 744 01 Frenštát p./R.

Celková Naše nabídka je uvedena na stránkách: www.prettytour.cz 

Objednávejte na e-mail: info@prettytour.cz

 

CA SM TRAVEL – HAVÍŘOV, pobočka

Široká 4, 736 01 Havířov – Město

Tel./fax: 596 811 209

mobil: 608 445 228

e-mail: prettytour@volny.cz

 

Také u dalších provizních prodejců po celé ČR

 

 

.  Děkujeme za Vaší důvěru a objednávku z pestré nabídky Cestovní kanceláře PRETTY TOUR s.r.o.

SLEVY ZA NÁKUP ON-LINE  na www.prettytour.cz a na e-mail: info@prettytour.cz

• POBYTY – DĚTI ZDARMA, SLEVY STÁLÝ KLIENT, SLEVY SENIOR 55 +

• SPECIÁLNÍ NABÍDKA AUTOBUSOVÝCH ZÁJEZDŮ PRO SKUPINY

• ZÁJEZDY S VLASTNÍ DOPRAVOU DLE VÝBĚRU DÉLKY POBYTU

• LODNÍ TRAJEKTOVÁ PŘEPRAVA Z BENÁTEK, ANCONY, BRINDISI

• ODLETY Z PRAHY, BRNA, OSTRAVY SE SVOZY DO LETOVISEK

• V CENĚ REZERVACE ZAHRNUTY LETIŠTNÍ TAXY

• AUTOBUS. DOPRAVA SE SVOZY Z CELÉ ČR A DO LETOVISEK

ZAJIŠŤUJEME UBYTOVÁNÍ V ATHÉNÁCH A THESSALONIKI

• NABÍDKA NEJRYCHLEJŠÍHO OBJEDNÁNÍ NA info@prettytour.cz                                            

• PREZENTACE A FOTOGALERIE NA www.prettytour.cz

Umožňujeme našim klientům platby za rezervace zájezdů v Kč s doplatkem v EUR na místě u ubytování v GR, nebo před odjezdem. Tyto platby Vám zajišťují vyměnit si EUR za co nejlepší kurz a snížit si tak cenu zájezdu, měnit si své úspory na poslední chvíli a zároveň zajišťují neměnnou cenu zájezdů po celou letní sezonu.


Důležité dokumenty