Alexandros Beach Hotel

attikaVypočítat cenu

Nově rekonstruovaný hotel, nacházející se u těch nejkrásnějších pláží nedaleko řecké metropole Athén. Ideální výchozí bod pro poznávání místních památek a muzeí s jedinečnými uměleckými skvosty Antiky. Nedaleko je i malebné Sounio, kde se nachází překrásný Poseidonův chrám. Celodenní spojení s centrem Athén místní autobusovou linkou za 6 € / 1 směr, taktéž spojení se Souniem cca 4 € je novinkou na českém trhu !

Přímo před hotelem naleznete nádhernou pláž s beach barem v havajském stylu, lehátky a střediskem vodních sportů. Komplex Alexandros disponuje vlastním bazénem s pool barem, výhledem na moře a přilehlé ostrůvky. Hotelovým hostům je k dispozici vlastní restaurace, dětské hřiště, minimarket a obchod se suvenýry. Součástí komplexu jsou i tenisové kurty. V centru vodních sportů na pláži je možné si zapůjčit např. vodní lyže, nebo se projíždět na matracích, tažených motorovým člunem a užít si tak spoustu zábavy.

Hotelová Studia pro 1., 2., 3., a 4 osoby jsou velmi příjemná a prostorná, vybavená koupelnou se sprchou a wc, klimatizací, fénem, telefonem, satelitní televizí, rádiem a balkonem s posezením. Většina pokojů má výhled na moře.

Kvalitní dovolená s koupáním u čistého moře a možností poznání nejzajímavějších památek a života Athén ! Doporučujeme.   

Ceny jsou uvedeny za ubytování se snídaní. Restaurace je v hotelovém komplexu. Polopenze jsou za příplatek 5 € os. / den a plná penze za příplatek 10 € os. / den. Obědy a večeře jsou servirovány formou obložených stolů: teplá a studená velmi dobrá řecká kuchyně.

CK PRETTY TOUR Vaše nádherná dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech.
Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 1 os.
studio
pro 2 os.
apartmán
pro 3 os.
apartmán
pro 4 os.
01.01. - 31.12.2021455580105
Ceny jsou uvedeny za hotelové studio a všechny uvedené osoby se snídaní.
Možnost dokoupení polopenze za příplatek 5 € na osobu a den. Plná penze je za příplatek 10 € na osobu a den.
- děti do 6-ti let jsou ZDARMA !
Leteckou dopravu zajišťujeme dle Vámi vybraného termínu a délky pobytu!
Letecká doprava do Athén je zajišťována s řeckou leteckou společností. Z letiště zajišťujeme minibus a auto transféry na místo ubytování.