Dovolená Pevninské Řecko - Chalkidiki - Toroni

Beach Toroni

od 32 EUR
Krásný hotelový komplex uprostřed rozlehlé a udržované zahrady přímo u široké písečné pláže.Moře klidné, čistě průsvitné.Hrubší písek se nezamíchává a je vhodný při chůzi na klouby.Nádherné západy slunce do moře.Obchod,restaurace a bazén v blízkosti.
DETAILVypočítat cenu

Aparthotel Sakis Haus

od 0 EUR
Velmi pěkný rodinný hotel s vynikající kuchyní jen 50m od široké písčité pláže a průsvitného moře. Ubytování ve studiích a apartmánech s bohatou snídaní ! Vaše spokojená dovolená v Řecku !
DETAILVypočítat cenu

ANGELOS - Studia,Apartmány, Bungalovy

od 25 EUR
Ubytování přímo na široké písčité pláži ve velkých apartmánech, studiích a v rodinných samostatných bungalovech v první řadě od pláže. Resort disponuje velkou zahradou, pláží s jemným i hrubým pískem, travnatou části a vynikající řeckou kuchyní !
DETAILVypočítat cenu

Irini Haus

od 15 EUR
Nově zařízená 4 studia v 1.patře vedle sebe v centru letoviska s klidnou, příjemnou atmosférou. Ideální pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří dávají přednost dovolené spojené se soukromím a přitom nedaleko centra a pláží - cca do 200 m.
DETAILVypočítat cenu

Villa Giorgo 1

od 17 EUR
Nové luxusní apartmány a studia nedaleko centra a širokých písčitých pláží, v klidné části letoviska, uprostřed zahrad a okolního ubytování. Vše mimo turistický ruch a přitom jen do 200 m od pláže, supermarketu a nového zábavního parku pro děti.
DETAILVypočítat cenu

Villa Giorgo 2

od 17 EUR
Krásné, prostorné apartmány a studia nedaleko centra a širokých písčitých pláží, v klidné části letoviska, uprostřed velké rozkvetlé zahrady. Vše mimo turistický ruch jen 150 m od písčité pláže, supermarketu a nového zábavního parku pro děti.
DETAILVypočítat cenu

Bungalovy a Apartmány Sofia

od 17 EUR
Menší rodinná vila a bungalovy s velmi příjemnou a klidnou atmosférou v nádherně udržované zahradě. Ideální pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří dávají přednost dovolené spojené se soukromím a přitom nedaleko centra a pláží - cca do 100 metrů.
DETAILVypočítat cenu

Byty na pláži

od 15 EUR
Samostatné dva byty - apartmány přímo na široké písčité pláži. Klidné čisté moře a nádherné západy slunce do moře, s ubytováním na pláži, to je dovolená snů !
DETAILVypočítat cenu

Acapus studia

od 25 EUR
Pěkná studia přímo u široké písečné pláže pro mladé dvojice, nad barem v Toroni.
DETAILVypočítat cenu

Mezonet u pláže

od 20 EUR
Mezonetový byt u pláže pro 2-6 osob v prvním patře. Restaurace a supermarket v blízkosti, vodní sporty, lehátka a slunečníky na pláži. Samostatnost bydlení v soukromém domě, v klidné lokalitě a nové výstavbě v centru letoviska.
DETAILVypočítat cenu