Dovolená Řecko
 

Vážení přátelé a milovníci Řecka, dovolte, abychom Vás pozvali na krásné řecké pláže, kde se ve slunečním svitu snoubí dávná antická historie se současnou řeckou pohodou. Stejně jako každý rok, tak i letos jsme pro Vás připravili několik novinek: Řeckou oblast PILIO s letovisky: Horefto, Agios Joannis a Platanias, všechny tři letoviska jsou Novinkou pro ČR a jako jediní Vám prezentujeme tyto neobjevené nádherné pláže u Egejského moře ! Ponechali jsme nabídku na Kykladské ostrovy a nabízíme: dva luxusní hotely na Mykonos a cenově výhodná studia v oblíbeném letovisku na Santorini - vyhlášeném jako nejkrásnější ostrov na světě ! Vrátili jsme se také s nabídkou Kréty a zveme Vás na jih ostrova. Nová místa bez masové turistiky, s ubytováním u pláže a výhledem na hory, hrad a Libyjské moře, s možností spec. ubytování ať už ve starém mlýně, či v apartmánech. 

Ostrov Lefkáda v Jonském moři pro Vás zajišťujeme více jak 20 let a ubytování v Perigiali je tím nejlepším co Nidri může poskytnout. Všechny pokoje jsou apartmánového lux.stylu v zahradě u pláže. Na Jihu Lefkády jsme ponechali ubytování nad mořem s nádherným koupáním ve Vasiliki - přímo u těch nejkrásnějších pláží.

V Naší nabídce zůstává vyhledávaná oblast řeckého Chalkidiki a především nádherný hornatý poloostrov Sithonie, kde v jeho jižním mysu máme od počátku cestovní kanceláře snad všechna ubytování - hlavně je to jih poloostrova ! Nabízíme letoviska: SARTI, TORONI, NEOS MARMARAS, KALAMITSI, SYKIA, VOURVOUROU. Ubytování jen v nových ověřených domech a v blízkosti širokých písčitých pláží i romantických osamocených zátok ! Z nabídky bychom mohli doporučit okr. město Neos Marmaras a jeho pláže, nebo větší letovisko Sárti. S úžasnými západy slunce menší letovisko Toroni, vyhledávané klienty všech věkových kategorií, milujících Řecko a jeho nádherné pláže s větším městem nedaleko od ubytování. Oblíbeným se stává ostrovní Vourvourou a určitě skvostem je v nabídce panenská oblast Sykie, doposud nezatížena masovým turistickým ruchem, nabízející pravou řeckou atmosféru. Obě tato místa zajišťuje exkluzivně pouze naše CK. Z každé nabízené destinace se můžete vypravit na celou řadu zajímavých fakultativních výletů ať již po souši, nebo po moři, vše naši klienti dostávají podrobně k zájezdu.

Všechna ubytování na stránky nedáváme, proto nám napište, pokud máte zájem o další destinace. Zajistíme pobyt v celém Řecku - pronájem domů, vil, studií a apartmánů - dopravou vlastní, leteckou, nebo busem. Doporučujeme k jedné dovolené i více ubytovacích míst - například po dvou trasách autem. Neboli u Nás můžete spojit jednu dovolenou ve více.
CK Vám připraví itinerář a zajímavosti k cestě. Dále zajišťujeme ubytování na Peloponesu, v Athenách a okolí, s poznáním památek i koupáním ! Zajišťujeme pobyty i na delší dobu, případně zapůjčení lodí. Destinace k vaší dovolené jsou pečlivě zvolena s důrazem na to, abych splnila přání každého klienta a mohli jste prožít Svou dovolenou snů !

V rámci komfortu služeb a zajištění co nejvyššího pohodlí máme odlety z Prahy, Brna a Ostravy. V ceně u uvedených leteckých zájezdů je zajištěn transfer v Řecku do letoviska až k ubytování ! V ČR pak máte možnost využít svozů za příplatek na letiště dle nástupních míst. Prosím informujte se v naší kanceláři, nebo napište na info@prettytour.cz 

K autobusovým zájezdům jsou zajištěny svozové trasy dle nástupních míst zdarma a za příplatek. Vše podrobně u dopravy v ceníku PRETTY TOUR s.r.o.

Výhodou pro klienty cestující do Řecka vlastní dopravou je, že si mohou zvolit libovolný termín! Libovolný počet dnů i destinací. Mohou skloubit i několik míst v Řecku v jedné dovolené. Plánování pro Vás nejvhodnější trasy napište, nebo ponechejte na Nás. Veškerý ostatní servis včetně itineráře, pokynů, řeckého zákl. slovníku, či případného zajištění lodní dopravy do Řecka obstaráme za Vás a můžete se vydat na svou vysněnou dovolenou…

 

CENTRÁLA  - PRETTY TOUR s.r.o.

Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1

Tel: 603 724 308

Markova 736, 744 01 Frenštát p./R.

Celková Naše nabídka je uvedena na stránkách: www.prettytour.cz 

Objednávejte na e-mail: info@prettytour.cz

 

Také u dalších provizních prodejců po celé ČR

 

 

.  Děkujeme za Vaší důvěru a objednávku z pestré nabídky Cestovní kanceláře PRETTY TOUR s.r.o.

SLEVY ZA NÁKUP ON-LINE  na www.prettytour.cz a na e-mail: info@prettytour.cz

• POBYTY – DĚTI ZDARMA, SLEVY STÁLÝ KLIENT, SLEVY SENIOR 55 +

• SPECIÁLNÍ NABÍDKA AUTOBUSOVÝCH ZÁJEZDŮ PRO SKUPINY

• ZÁJEZDY S VLASTNÍ DOPRAVOU DLE VÝBĚRU DÉLKY POBYTU

• LODNÍ TRAJEKTOVÁ PŘEPRAVA Z BENÁTEK, ANCONY, BRINDISI

• ODLETY Z PRAHY, BRNA, OSTRAVY SE SVOZY DO LETOVISEK

• V CENĚ REZERVACE ZAHRNUTY LETIŠTNÍ TAXY

• AUTOBUS. DOPRAVA SE SVOZY Z CELÉ ČR A DO LETOVISEK

ZAJIŠŤUJEME UBYTOVÁNÍ V ATHÉNÁCH A THESSALONIKI

• NABÍDKA NEJRYCHLEJŠÍHO OBJEDNÁNÍ NA info@prettytour.cz                                            

• PREZENTACE A FOTOGALERIE NA www.prettytour.cz

Umožňujeme našim klientům platby za rezervace zájezdů v Kč s doplatkem v EUR na místě u ubytování v GR, nebo před odjezdem. Tyto platby Vám zajišťují vyměnit si EUR za co nejlepší kurz a snížit si tak cenu zájezdu, měnit si své úspory na poslední chvíli a zároveň zajišťují neměnnou cenu zájezdů po celou letní sezonu.


Důležité dokumenty