SLEVY A VÝHODY

Objednávka on-line Sleva: 300 Kč / osoba  na info@prettytour.cz, nebo www.prettytour.cz
Předčasná objednávka s minimální rezervací do konce ledna :   Sleva 500 Kč / os. 

Sleva pro stálé klienty: 500 Kč/os.

Sleva pro seniory (55+): 500 Kč/os.

Děti do 5-ti let ZDARMA 
(v doprovodu dvou dospělých a uvedených typů ubytování a polopenzí)

Slevy pro všechny třetí a další osoby letecky a busem ubytované spolu, dle uvedených cen hlavních, prezentované u cen: vlastní doprava. Pro přesnou kalkulaci napište na info@prettytour.cz

ZDARMA DÍTĚ do 2 let pro všechny letecké zájezdy - hradí pouze poplatek security 690 Kč.

- u autobusových zájezdů – děti do 5-ti let musí mít vlastní sedačku v autobuse, hradí pouze dopravu v Kč, ostatní ubytování v uvedených hotelech mají zcela Zdarma, polopenzi taktéž !

- u vlastní dopravy děti do 5-ti let nehradí rezervační poplatek.

- při objednání zájezdu do konce předcházejícího roku garantujeme klientům u leteckých zájezdů, že zaplacené letištní taxy a palivové příplatky zůstanou neměnné, tedy i při zvýšení ceny pohonných hmot nebude účtován vyšší palivový příplatek.

- slevy pro stálé klienty a seniory lze sčítat se slevou z objednávky on-line.

- slevy se poskytují pouze ze základních cen rezervací v Kč (slevy tedy není možno uplatit na dětské či jinak snížené ceny ani na last minutové nabídky). Slevu ani výhodu nelze uplatňovat dodatečně, platba zálohy probíhá při podpisu cestovní smlouvy.

- slevy ani výhody nelze uplatňovat v případě individuálního stanovení ceny, kolektivních zájezdů a speciálních nabídek. Slevy z cen rezervace se mohou sčítat max. však do výše 800 Kč na 1 osobu.

- CK je oprávněna kdykoli změnit systém slev či ukončit jejich platnost uvedením příslušného rozhodnutí na webových stránkách www.pretytour.cz a oznámením do sítě prodejců.