Studia a mezonety Elleni

greeceVypočítat cenu

Platanias leží na jihu poloostrova Pilio, jen 65 km jihovýchodně od města Volos. Od první chvíle fascinuje Platanias svými krásnými přírodními scenériemi a akvamarínovou vodou jež omývá písčité pláže. Platanias nabízí svým návštěvníkům příležitost utéct od hluku a ruchu velkoměsta a užít si pohodový relax uprostřed nádherné přírody ! Pitoreskní rybářská vesnička rozpínající se podél pláže a mořského pobřeží s dlouhou pobřežní promenádou, ideální pro procházky. Má malý přístav pro rybářské bárky, spoustu taveren, kafetérií, ouzerií a obchůdků. Je to nádherné místo, které je široko daleko známé pro své čerstvé ryby a plody moře. Během letní sezony vyjíždí každodenně výletní loď na ostrov Skiathos. Je to loď, kde se vejde až 100 pasažérů a můžete u nás pronajmout i k soukromým akcím. PILIO nabízí stejně jako mnoho pláží, tak i příležitostí k rybaření, jachting, surfování, potápění. Je ideální východ k výletům pro pěší turistiku, což Vám pomůže objevit mnohé přírodní krásy a snadno se tak dostat do sousedních grafických vesniček. V PILIU najdete mnoho tradičních statků, fontán s čerstvou pitnou vodou, věžovité stromy, mnoho muzeí a ostatních památek. Prozkoumat oblast Pilia můžete na koních, kde Vám zajistíme instrukrory a průvodce ! V zimě můžete lyžovat - je zde jeden z nejznámějších lyžařských resortů - kde je sníh od listopadu do března ! V neposlední řadě pak doporučujeme známý starý vláček Pilia, který Vás může vzít na výlet netradičním způsobem ! Čas strávený v PILIU dozajista nikdy nezapomenete, protože je pořád na co se dívat a co objevovat.

Studia a mezonety ELENI jsou synonymem pohostinnosti a pohody nacházející se v Platania. Zahrnují 11 prostorných plně vybavených studií s kuchyní, koupelnou, tel., AC, TV dvoulůžkem a jednolůžkem, kde je možnost dát čtvrtou přistýlku. Dále zahrnují 6 velkých prostorných mezonetů, které mají v přízemí vybavený obývák s krbem a dvoulůžkem, a kuchyň s jídelnou. V 1 patře je vybavená lux. koupelna a ložnice s dvoulůžkem. Útulné, prostorné a světlé Apartmány nabízí příjemný pobyt a fascinující pohled na zahradu, bazén a scenérií PILIA. Udržovaná zahrada s patiem, kde se nachází bazén a s pohodlným zahradním nábytkem, jako jsou slunečníky, lehátka, stolky, židle a plavací kruhy, nabízí relaxaci během léta i v mimosezónní dobu. Nové ubytování s bazénem, čisté s pravidelným úklidem, v zahradě a klidné zoně letoviska, přitom nedaleko centra a pláží. DOPORUČUJEME.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
studio
pro 4 os.
apartmán
pro 4 os.
30.05. - 30.06.202440404050
30.06. - 20.07.202445454555
20.07. - 31.07.202450505060
31.07. - 24.08.202460606075
24.08. - 31.08.202450505060
31.08. - 30.09.202440404050
Základní rezervace k objednání je pouze: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
- Prostorné Studia nabízí ubytování pro 2 až 4 osoby, kdy 3 a 4 osoba má ubytování ZDARMA. Mezonety nabízí ubytování pro 4 osoby: v přízemí je velký samostatný pokoj s krbem a kuchyní. V patře je 2 samostatný pokoj s balkonem. V mezipatře je společná koupelna se sprchou a WC. Všechna studia a mezonety jsou s plně vybavenou kuchyní. Součástí je lednice, koupelna, centrální vytápění pro mimosezonu, telefon, velké balkony. Mezonety pak mají ještě terasu a krb. Kombinace dřeva a kamene s velkým prostorem vytváří nadstandardní ubytování !
- Pro vlastní dopravu máte možnost zvolení libovolného počtu dní a nocí ubytování, s termíny i na delší, nebo kombinovaný pobyt na dvou místech!

Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu = platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru CK PRETTY TOUR.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme již po úhradě 2.rezervace v ČR, včas před Vaším odjezdem.
Dopravu letecky vyřizujeme individuálně k vybranému termínu pobytu. Transfer z letiště až na místo k ubytování je zajištěn.