Dovolená Pevninské Řecko - Chalkidiki - Toroni

Beach Toroni

od 15 EUR
Krásný hotelový komplex uprostřed rozlehlé a udržované zahrady přímo u široké písečné pláže.Moře klidné, čistě průsvitné.Hrubší písek se nezamíchává a je vhodný při chůzi na klouby.Nádherné západy slunce do moře.Obchod,restaurace a bazén v blízkosti.
DETAILVypočítat cenu

Akti Toroni

od 35 EUR
Luxusní suity 29m2 s mramorovou podlahou a veškerým komfortem nejblíže u Toronské pláže! Nádherné koupání, moře i klima s léčivými účinky. Vyjímečná pláž s hrubším pískem, vhodná jak k masáži, tak při chůzi a léčbě kloubů. Západy slunce do moře !
DETAILVypočítat cenu

U Palem - Blue Sea

od 12 EUR
Prostorná studia a apartmány nacházející se u široké písčité pláže. Všechna s výhledem na moře, hradby v Toroni a hory v okolí. Velmi oblíbená lokalita, vhodná pro všechny věkové kategorie. Slevy pro každou 3.a 4. osobu.
DETAILVypočítat cenu

Aparthotel Sakis Haus

od 22 EUR
Velmi pěkný rodinný hotel s vynikající kuchyní jen 50m od široké písčité pláže a průsvitného moře. Ubytování také ve dvojitých apartmánech až pro 6 osob! Vaše levná a spokojená dovolená v Řecku !
DETAILVypočítat cenu

Dialekti

od 22 EUR
Několik menších domů tvoří ubytování v krásném řeckém prostředí jen 100 m od široké písčité pláže ! Nově vybavená studia a apartmány na klidném místě, obklopená rozkvetlou zahradou. Polopenze se podávají v restauraci u pláže formou švédských stolů.
DETAILVypočítat cenu

Irini Haus

od 15 EUR
Nově zařízená 4 studia v 1.patře vedle sebe v centru letoviska s klidnou, příjemnou atmosférou. Ideální pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří dávají přednost dovolené spojené se soukromím a přitom nedaleko centra a pláží - cca do 200 m.
DETAILVypočítat cenu

Villa Giorgo 1

od 15 EUR
Nové luxusní apartmány a studia nedaleko centra a širokých písčitých pláží, v klidné části letoviska, uprostřed zahrad a okolního ubytování. Vše mimo turistický ruch a přitom jen do 200 m od pláže, supermarketu a nového zábavního parku pro děti.
DETAILVypočítat cenu

Villa Giorgo 2

od 15 EUR
Krásné, prostorné apartmány a studia nedaleko centra a širokých písčitých pláží, v klidné části letoviska, uprostřed velké rozkvetlé zahrady. Vše mimo turistický ruch jen 150 m od písčité pláže, supermarketu a nového zábavního parku pro děti.
DETAILVypočítat cenu

Bungalovy a Apartmány Sofia

od 17 EUR
Menší rodinná vila a bungalovy s velmi příjemnou a klidnou atmosférou v nádherně udržované zahradě. Ideální pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří dávají přednost dovolené spojené se soukromím a přitom nedaleko centra a pláží - cca do 100 metrů.
DETAILVypočítat cenu

Acapus studia

od 25 EUR
Pěkná studia přímo u široké písečné pláže pro mladé dvojice, nad barem v Toroni.
DETAILVypočítat cenu

Mezonet Stelios

od 30 EUR
Jednopatrový rohový dům pro 2-5 osob jen 30m od široké písčité pláže. Restaurace a supermarket v blízkosti, vodní sporty, lehátka a slunečníky na pláži. Samostatnost bydlení v soukromém domě, v klidné lokalitě a nedaleko centra letoviska.
DETAILVypočítat cenu