ANGELOS - Studia,Apartmány, Bungalovy

greeceVypočítat cenu

Krásný rodinný resort u široké písčité pláže. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, pouze za konzumaci od vlastního plážového baru. Velká zahrada a restaurace s denně čerstvými řeckými specialitami, přímo u vašeho ubytování a příjemným posezením u pláže. Celý hotel sestává ze dvou samostatných resortů: hotel na pláži s apartmány, studia a bungalovy - samostatné řadové domky s terasou, v první řadě od pláže a průsvitně čistého moře. Všechny pokoje jsou nově rekonstruovány a kompletně s účelným komfortem vybaveny. Studia a bungalovy pro 2 až 3 osoby zahrnují: kuchyň, lednici, koupelnu s WC, klimatizaci, TV, Wi-Fi a balkon, nebo terasu se zahradním nábytkem. Apartmány a velké bungalovy mají dva samostatné pokoje. Výhledy jsou na zahrady, pláž a moře. V blízkosti naleznete řecký supermarket, kde lze nakoupit všechny řecké potraviny, kosmetiku i suvenýry. Parkování zdarma u objektu. Autobusová linka k poznání okolí je u resortu.

CK PRETTY TOUR Vaše nádherná dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
studio
pro 4 os.
apartmán
pro 4 os.
11.09. - 10.10.2023505570100
Základní rezervace k objednání je pouze: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti let mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
-Snídaně 8€/dospělí, dítě 5€/do 12-ti let.
- Večeře 15€/dospělí, dítě 10€/do 12-ti let. Jídla s vybranými řeckými specialitami jsou servírována v hotelové restauraci u ubytování.
- Klimatizace a internet na pokojích je ZDARMA.
- Pro vlastní dopravu: možnost zvolení libovolného počtu dní ubytování a termínu.
- Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu - platba v Kč.
2.Částečná platba v EUR k rezervaci.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru CK PRETTY TOUR a cestovní smlouvy.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme nejpozději 10 dní před odjezdem.