Gold Stern Hotel

leptokaria-paralia-katerinisVypočítat cenu

Letovisko Paralia Katerinis nabízí široké možnosti vyžití, včetně rozsáhlé pláže a spousty vodních sportů, přes rozličný výběr obchodů a taveren se skvělou tradiční kuchyní a v neposlední řadě i bohatý noční život. Na Olympské riviéře si každý najde svou zábavu a nudit se rozhodně nebude !

Rodinný hotel Gold Stern se nachází pouhých 80 metrů od písečné pláže a poskytuje svým hostům jak příjemné prostředí, tak skvělou řeckou kuchyň. Hotel disponuje recepcí, restaurací, kde jsou podávány snídaně a v celém areálu je k dispozici ZDARMA bezdrátový internet.

Nové dvou až třílůžkové pokoje, jsou vybaveny miniledničkou, fénem, telefonem, barevnou televizí, klimatizací, koupelnou s WC a prostorným balkonem s posezením.  Na pokojích je rovněž k dispozici hotelová Wi-fi síť.

V hotelu Vám ochotně zajistí pronájem auta či motocyklu, abyste tak mohli poznat zajímavé okolí se spoustou archeologických i přírodních památek.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 1 os.
studio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
15.09. - 30.09.2023364656
Cena za uvedený počet osob se snídaní. Základní rezervace k objednání: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu = platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru CK PRETTY TOUR.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme již po úhradě 2.rezervace v ČR, včas před Vaším odjezdem.
- Hotelové Snídaně v ceně ubytování. Všechny děti do 6-ti let jsou ZDARMA! Děti 6 - 11 let pouze za příplatek 20% k ceně dvoulůžkového pokoje.
- Klimatizace a internet na pokojích je ZDARMA.
- Pro vlastní dopravu máte možnost zvolení libovolného počtu dní a nocí ubytování, s termíny i na delší, nebo kombinovaný pobyt na dvou místech!
Dopravu letecky vyřizujeme individuálně k vybranému termínu pobytu. Transfer z letiště až na místo k ubytování je zajištěn individuálně mikrobusy.