Olympská riviéra - Hotel Porto del Sol

leptokaria-paralia-katerinisVypočítat cenu

Hotel Porto Del Sol je nově postavený designový hotel. Hotel leží v oblíbeném turistickém letovisku Paralia Katerinis jen 50 metrů od písčité pláže. CENY ZA UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ ve vlastní restauraci ! POLOPENZE za příplatek 7 €. PLNÁ PENZE za příplatek 13,5 € na osobu a den. Děti do 6-ti let zdarma. Děti 6 - 12 let 50% sleva z ceny dvoulůžáku.
Z hotelu i pokojů se Vám naskytne nádherný výhled na moře a záliv Thermaikos na straně jedné a majestátní panorama Olympu na straně druhé.
Hotel má 22 pohodlných a moderně zařízených pokojů, z toho 14 dvojlůžkových, kde je možné vyžádat si přistýlku, 3 trojlůžkové, 3 čtyřlůžkové a dvě suity. Každý pokoj je vybaven koupelnou, klimatizací, satelitní televizí s DVD přehrávačem, přímým telefonem, mini barem, fénem, sejfem a WI-FI připojením na internet.
Všechny společenské prostory hotelu, zařízené ve svěžím duchu. Recepce a pokojová služba jsou k dispozici 24 hodin denně. V přízemí naleznete hotelovou kafeterii, restauraci a bar s výhledem na moře, lemovaným majestátními palmami. Zde jsou zároveň servírovány snídaně, obědy a večeře. 
Snídaně jsou formou bufetu a večeře servírované - vždy hlavní jídlo se saláty. Doporučujeme.Vlastní doprava

ceny v EUR za 1 noc, za celé studio nebo apartmán
termínstudio
pro 1 os.
studio
pro 2 os.
studio
pro 3 os.
studio
pro 4 os.
15.09. - 01.10.202347,50557086
Ceny pro uvedený počet osob se snídaní. Základní rezervace k objednání: 1.500,- Kč na 1 osobu a děti do 6-ti mají rezervační poplatek ZDARMA! Z cen rezervace v Kč poskytujeme také aktuální slevy !
Rozpis plateb: 1.Rezervace zájezdu = platba v Kč.
2. 30% z celkové ceny EUR ( dle počtu nocí ) před odjezdem v ČR a dle Vaší cestovní smlouvy.
3. Doplatek EUR má cestující možnost uhradit v ČR, nebo až na místě u ubytování v GR, dle Voucheru CK PRETTY TOUR.
Pokyny k odjezdu, slovníček a itinerář cesty zasíláme již po úhradě 2.rezervace v ČR, včas před Vaším odjezdem.
- Hotelové Snídaně v ceně ubytování. Všechny děti do 6-ti let jsou ZDARMA !
Večeře za příplatek 7€ /den. Plná penze ( večeře + obědy ) za příplatek 13,50€ na 1 den.
- Klimatizace a internet na pokojích je ZDARMA.
- Pro vlastní dopravu máte možnost zvolení libovolného počtu dní a nocí ubytování, s termíny i na delší, nebo kombinovaný pobyt na dvou místech!
Dopravu letecky vyřizujeme individuálně k vybranému termínu pobytu. Transfer z letiště až na místo k ubytování je zajištěn individuálně mikrobusy.